Обяви 0 За нас Контакти
Продава 2-СТАЕН
град Добрич, Пинета
47 000 €
91 924.01 лв.

(839 €, 1 640.94 лв./m2)
Не се начислява ДДС
История на цената
Коригирана в 8:21 на 30 април, 2026 год.
Обявата е посетена 2180 пъти.
Площ:
56 m2
Етаж:
6-ти от 6
Строителство:
Панел, Въведен в експлоатация

Описание на имота:

АДРЕС Недвижими Имоти продава двустаен апартамент с площ от 51 кв.м., разположен на шести последен етаж в сграда с асансьор, в района на Житническата бензиностанция. Апартаментът е след основен ремонт и се продава с наличното обзавеждане и оборудване. Състои се от хол, кухненски бокс, спалня, баня с тоалетна, Г-образен коридор, закрита тераса. Изложение Ю/С. Жилището е подходящо както за лично ползване, така и за инвестиция с цел отдаване под наем.
Особености
Панел
Асансьор
Обзаведен
За контакт:
0889147204

Този имот се предлага само на частни лица
Агенция:
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ДОБРИЧ
058/600110 0889147204
АДРЕС НЕДВИЖИМИ ИМОТИ - ДОБРИЧ logo
Медал за прослужено време
В imot.bg от 2009 г.
address_dobrich.imot.bg
Адрес:
област Добрич, гр. Добрич, ул. ул.Екзарх Антим I 6
http://address.bg
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕ
ИЗПРАТИ ЗАПИТВАНЕТО

Продава 2-СТАЕН
град Добрич, Пинета
Обява: 1b176505749311194

47 000 €
91 924.01 лв.
История на цената
(839 €, 1 640.94 лв./m2)

Не се начислява ДДС
ЗАПАЗИ ОБЯВАТА

Местоположение: град Добрич, Пинета

Допълнителни данни за имотите в района и сравнение с други райони

Покажи

Период

и 5 месеца

* Средните цени са определени чрез медианна стойност